Barkod numaraları bir ürünün tüm Dünya’da tanımlanmasını ve izlenebilirliğini sağlayan önemli bir unsurdur. Aynı zamanda ürünlerin yurtiçi piyasaya sunulabilmesi ve yurtdışı pazarlara ihraç edilebilmesi için barkod numarasının alınması olmazsa olmaz bir koşuldur.
Barkod numarası perakende satılan ürünleri tanımlamakta kullanılır. Akre Group® Danışmanlık etkili ve verimli tedarik zinciri yönetimi sağlayan ve izlenebilirlik sistemlerinin tesisi için olmazsa olmazı Barkod Numaralarının alınması için gerekli başvuruları yapar, Barkod Belgesini sizin adınıza çıkarır.
Barkod Danışmanlığı hizmeti almak için bizleri telefonla arayacağınız gibi iletişim formumuzu doldurarak ücretsiz tavsiye alabilirsiniz. Formun içerisindeki bilgileri eksiksiz girip gönderiniz. Danışmanlarımız kısa bir süre içerisinde sizinle iletişime geçeceklerdir. Sizlerin hızlı ve hatasız çalışma gereksinimlerinizi karşılamak için en doğru olanı belirlemeye yardımcı olacaklardır. Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Akre Group®

Ülkemizde kalite bilincinin yerleşmesine katkı sağlamak, ulusal ve uluslararası kabul görmüş mevzuatlar, kurallar ve standartlar çerçevesinde siz değerli müşterilerimize en yüksek kalitede danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

İletişim Formu

[contact-form-7 id=”3079″]
Ümraniye | Ofis :
Tuzla | Ofis :